دانلود pdf رمان غمگین
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
دانلود کتاب-->>> دانلود رایگان کتاب-->>> دانلود کتاب رمان و کتاب داستان-->>> دانلود pdf رمان غمگین

دانلود pdf رمان غمگین

 • نام کتاب : رمان غمگین
 • ژانر کتاب : دانلود کتاب رمان و کتاب داستان
 • نام نویسنده : تعدادی از نویسندگان بزرگ
 • انتشارات کتاب رمان غمگین : جمعی از منتشران
 • سایز کتاب رمان غمگین : متفاوت
 • نوع فایل دانلودی : کتاب های رایگان pdf و یا خرید فیزیکی موجود است
 • زبان کتاب : فارسی
 • تاریخ درج : 2021-12-19 22:55:09
 • تاریخ بروزرسانی : 2021-12-22 11:56:03
 • منتقد و ارسال شده به وسیله : یاشار ایوبی
 • امتیاز منتقد به رمان غمگین : 10

دانلود pdf رمان غمگین

همانطور که می دانید رمان های غمگین، رمان های بسیار تاثیر گذار و احساسی هستند و حین مطالعه ی این رمان ها، متوجه می شویم که بیان احساسات در این رمان ها موج می زند. فضای حاکم بر این رمان ها، فضایی ست که تمام حواس و احساسات عاطفی خواننده را در بر می گیرد و ذهن او را غرق خود می کند.  شاید به این دلیل است که در زمان دانلود pdf رمان غمگین و خواندن آنها نمی توان لحظه ای داستان را رها کرد و تمام توجه ما را تا انتهای داستان به خود جذب می کند. نمونه های بسیار زیادی از این رمان ها در جهان منتشر شده است که به حق محتوای بسیار زیبایی هم دارند و با هنرمندی تمام نوشته شده اند، قصد داریم در ادامه این مطلب شما را با نمونه های بزرگی از این رمان ها که به آثار برجسته ی جهانی شناخته شده اند، آشنا کنیم.

رمان غمگین کوری

رمان کوری یکی از آثار برجسته و بزرگ جهانی ست که به زبان پرتغالی نوشته شده است که توسط مترجمان زیادی از جمله مینو مشیری به فارسی برگردانده شده است. این رمان نوشته ی ژوزه ساراماگو می باشد و در سال 1995 منتشر شده است.خلاصه ی داستان در مورد جامعه ای ست که یک دفعه  و به صورت کاملا تصادفی کور می شوند. کوری تمامی مردم به صورتی ست که همه جا را سفید می بینند. قهرمان اصلی این داستان، همسر پزشکی ست که تنها شخصی ست که در این داستان نابینا نمی شود ولی این راز را به کسی نمی گوید  و در ابتدای داستان به همراه همسر خود که او نیز کور شده است و نابینایان دیگر به یک آسایشگاه فرستاده می شوند. فضای موجود در این آزمایشگاه بسیار مشمئز کننده و افتضاح است. نپرداختن به بهداشت، کمبود غذا و  غیره باعث ساخت فضایی بسیار غمگین و ناراحت کننده شده است . در انتها یکی از افراد این آسایشگاه آنجا را به آتش می کشد و همگی به شهر هجوم می آورند و متوجه می شوند کل شهر به کوری مبتلا شده اند. و تنها کسی در این بین آنها را می تواند کمک کند، همسر پزشک است. رمانی بسیار تاثیر گذار است و احساسات شما را در گیر می کند. دانلود و مطالعه ی این رمان بی نظیر و جذاب را به شما پیشنهاد می کنم.

دانلود pdf رمان غمگین دکتر ژیواگو

این رمان یکی از بهترین و بزرگترین رمان های دنیا ست که توسط نویسنده مشهور روسی، بوریس پاسترناک، نوشته شده است. این رمان تاکنون بسیار پرفروش بوده است و با استقبال بی نظیری از مخاطبین نیز  رو به رو شده است. خلاصه ی این کتاب، در واقع در باره ی زندگی پزشکی ست که دست بر قضا شاعر هم هست و در زمان انقلاب روسیه در سال 1917، عاشق دو زن می شود و شرایطی دارد که کنترل وقایع خارجی از دسترس او خارج است. تمامی این اتفاقات در کنار هم وقایع ناخوشایندی را برای او رقم می زنند. که لذت مطالعه ی این داستان زیبا و بی نظیر را به ذهن کنجکاو شما خواننده ی عزیز می سپارم.

رمان غمگین شور زندگی

رمان شور زندگی در واقع زندگی نامه ی نقاش برجسته ی هلندی، ونسان ونگوگ می باشد که به قدری معروف است که اسم او برای همه ی شما دوستان عزیز شناخته شده است. انتشار این رمان بسیار مورد توجه قرار گرفته است و تاکنون با فروش بی نظیری رو به رو بوده است. بهتر است بدانید، این رمان توسط ارویگ استون، نوسنده معروف آمریکایی نوشته شده است. این رمان درواقع بر گرفته از نامه هایی ست که ونسان ونگوگ، در مورد وضعیت خود برای برادرش، تئو ونگوگ، می نویسد. در این رمان وقایع غمگینی برای او اتفاق می افتد و در نهایت وی به تیمارستان منتقل می شود و در همان جا می میرد. رمان بسیار فوق العاده و بی نظیری ست که با تاثیری که بر روح آدم می گذارد لحظه ای اجازه رها کردن داستان را به او نمی دهد. امیدوارم شما نیز از مطالعه این رمان لذت ببرید.

دانلود pdf رمان غمگین پریچهر

رمان پریچهر از جمله نمونه آثار بزرگی شت که توسط مرتضی مودب پور ( معروف به م. مودب پور) نوشته شده است. جالب است بدانید که در تمامی آثار ادبی و معروف این نویسنده ی بزرگ، سبک خاصی از نوشتن به چشم می خورد که برای خواننده  بسیار تاثیرگذار و گیرا است و وی را تا انتهای داستان در خود غرق می کند. رمان پریچهر نیز از این قاعده مستثنی نیست. این رمان، خلاصه ی داستان زندگی پسری به نام فرهاد می باشد که با وجود اینکه مدت بسیار طولانی را در خارج از کشور زندگی کرده است و در همان جا نیز به تحصیل پرداخته است، به ایران بر می گردد و عاشق می شود. رمانی عاشقانه و تاثیر گذاری ست که در عین حال حین مطالعه با صحنه های دلخراشی از دل شکستن نیز در آن روبه رو می شوید. امیدوارم که از مطالعه ی این رمان غمگین لذت ببرید.

 کلام پایانی

تا اینجای مطلب به این نتیجه رسیده ایم که دانلود pdf رمان غمگین می توانند درون مایه های متفاوتی اعم از عاشقانه (دل شکستگی) ، زندگی نامه ، مسائل و مشکلات فرهنگی موجود در جامعه و غیره را داشته باشند. اما لازم به ذکر است که نکته ی اصلی و مهم در تمامی این رمان ها این است که نویسنده ی داستان، وقایع و حوادث را جوری بیان می کند که تمامی و یا بخش بزرگی از عواطف و احساسات  خواننده را در گیر خود می کند و تمام توجه او را به خود جذب می کند. که نویسندگان بزرگ و برجسته ای که این سبک را از رمان ها را برای نوشتن انتخاب کرده اند ودر این مقاله نام آنها را به همراه اثرهای ادبی و هنری بزرگ و معروفشان بردیم، به زیبایی این امر مهم را در داستان های خود به تصویر کشیده اند.در این نوشته شما را با چند نمونه از بهترین نمونه های دانلود pdf رمان غمگین جهانی با ژانر های متفاوت، آشنا کرده ایم. امیدوارم از مطالعه ی این مقاله نهایت استفاده را برده باشید.
موفق و موید باشید.

این کتاب به صورت مقاله ای کوتاه بود و تمامی صفحات این pdf در قسمت بالا برای شما تایپ گردیده است

آخرین کتاب های مشابه در دسته بندی دانلود کتاب رمان و کتاب داستان

دانلود pdf کتاب و رمان های پلیسی
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-18 09:14:18
نام نویسنده : جمعی از نویسندگان
تعداد صفحهات رمان های پلیسی : نامشخص
سایز کتاب رمان های پلیسی : متفاوت
دانلود pdf رمان بغض هوس فاطمه جباری
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-12 12:14:34
نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد
دانلود pdf  رمان یاسمیناز مرتضی مودب پور
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-12 04:03:03
نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد
دانلود pdf  رمان مرد ماورائی  از  arefe. sajadi
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-11 09:42:58
نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد
دانلود pdf  رمان همزاد چهار نفره   از  آرمان کریمی
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-11 09:42:53
نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد
دانلود pdf  رمان تب داغ هوس  از نیلوفر قائمی فر
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-10 21:03:04
نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد

کتاب های پیشنهادی

دانلود pdf رمان ایرانی
تاریخ بروزرسانی : 2021-12-21 09:02:15
نام نویسنده : تعدادی از نویسندگان بزرگ
سایز کتاب رمان ایرانی : متفاوت
نوع فایل دانلودی : کتاب های رایگان pdf و یا خرید فیزیکی موجود است
سینا محمدیاری | تحلیل گر داده و هوش تجاری
تاریخ بروزرسانی : 2022-01-04 10:37:23
نام نویسنده : سینا محمدیاری
 • کتاب های ویژه
 • جدیدترین ها
 • آخرین نظرات
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید

سوال امنیتی : رنگ خورشید چه رنگی میباشد

oooooooooooooooooooooooooops