دانلود pdf رمان طنز
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
دانلود کتاب-->>> دانلود رایگان کتاب-->>> دانلود کتاب رمان و کتاب داستان-->>> دانلود pdf رمان طنز

دانلود pdf رمان طنز

 • نام کتاب : رمان طنز
 • ژانر کتاب : دانلود کتاب رمان و کتاب داستان
 • نام نویسنده : تعدادی از نویسندگان بزرگ
 • انتشارات کتاب رمان طنز : جمعی از منتشران
 • سایز کتاب رمان طنز : متفاوت
 • نوع فایل دانلودی : کتاب های رایگان pdf و یا خرید فیزیکی موجود است
 • زبان کتاب : فارسی
 • تاریخ درج : 2021-12-19 22:54:34
 • تاریخ بروزرسانی : 2021-12-21 09:02:19
 • منتقد و ارسال شده به وسیله : یاشار ایوبی
 • امتیاز منتقد به رمان طنز : 10

دانلود pdf رمان طنز

همواره رمان ها و داستان های کمدی و طنز مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفته است چرا که مطالعه ی این رمان ها، ناخواسته لبخند و شادی را بر روی صورت خواننده می آورد و احساسی از خوشی و دل خوشی را در او ایجاد می کند. رمان های طنز رمان های بسیار جذاب و خواندنی هستند که نمونه های بسیار زیادی از آنها تاکنون منتشر شده است. درون مایه ی این رمان ها کمدی و طنز است و از محتوای بسیاری از این رمان ها در ساختن فیلم های کمدی استفاده شده است. در ادامه ی این مقاله چند نمونه از بهترین، برجسته ترین و برگزیده ترین دانلود pdf رمان طنز دنیا را به شما معرفی خواهم کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

رمان طنز دایی جان ناپلئون

داستان اصلی این رمان خلاصه ی زندگی مردی بسیار منضبط و در عین حال احمق و ساده است که خود را همتراز با ناپلئون می بیند. بسیاری از شخصیت های این داستان به دنبال رویابافی و گویی به دور از دنیای واقعی زندگی می کنند. داستان زیبایی دارد و اتفاق های کمدی بسیار زیادی در قسمت های مختلف این داستان وجود دارد. این رمان نوشته ایرج پزشکزاد است و جالب است بدانید که سریالی بر اساس داستان این رمان، با کارگردانی ناصر تقوایی بر روی صحنه ی نمایش رفته است و با استقبال بی نظیری از مخاطبان رو به رو شده است.

رمان طنز اتحادیه ابلهان

رمان اتحادیه ی ابلهان یکی از رمان های بزرگ کمدی و طنز دنیا ست که به قلم جان کندی تول نوشته شده  و توسط پیمان خاکسار به فارسی ترجمه شده است. خلاصه این رمان، داستان زندگی پسرکی تنبل و تپل به نام ایگنیشس می باشد که با وجود اینکه بسیار مطالعه کرده و فردی تحصیل کرده و خردمند می باشد ولی نمی تواند کاری برای خود دست و پا کند. وی دائما هم در خیالات خود به دنبال تغییر دنیاست. داستان این رمان بسیار زیبا و هنرمندانه نوشته شده است. اگر به دنبال مطالعه ی رمان های کمدی هستید. این رمان، می تواند انتخاب مناسبی باشد.

رمان طنز عامه پسند

رمان عامه پسند، از ان دسته از رمان های کمدی ست که درون مایه ی ژانر های پلیسی و کارآگاهی نیز به آن اضافه شده است. این رمان نوشته نویسنده ی برجسته و بزرگ جهانی، چارلز بوکوفسکی می باشد که به زیبایی بخش های کمدی این داستان را به تصویر کشیده است. درون مایه ی این رمان، در واقع داستان زندگی کارآگاهی به نام بلان است که فردی سست عنصر و عیاش است و از همه چیز گلایه دارد و در عین حال بسیار ساده و ابله است. در عین حال، در این داستان مسئولیت رسیدگی به چند یرونده ی بزرگ به او سپرده شده است. رمان بسیار زیبایی ست. مطالعه و دانلود این رمان جذاب و خواندنی را به شما دوست خواننده ی عزیز پیشنهاد می کنم. لازم به ذکر است که این رمان توسط پیمان خاکسار به فارسی ترجمه و برگردانده شده است.

دانلود pdf رمان طنز دور دنیا با زیر شلواری

رمان دور دنیا با زیر شلواری، همانطور که از اسمش پیداست در مورد سفر به کشور های مختلف است که مشخصه ی هر سفر در قالب طنز و به صورت کمدی بیان شده است و حتی خواندن اسم این کتاب نیز خنده را بر روی لبان شما می آورد. این رمان با وجودی که درون مایه ی طنز و کمدی دارد ولی تمام حوادثی که در آن اتفاق می افتد، وقایع واقعی می باشند. رمان بسیار جذاب و گیرایی ست که توسط عبدالله مقدمی به رشته ی تحریر در آمده است.

رمان طنز تارک دنیا مورد نیاز است

این رمان درون مایه ی طنز و در عین حال غمگینی دارد. این داستان، یکی از برجسته ترین رمان های طنز دنیا به حساب می آید و توسط میک جکسون نوشته شده است. همانطور که از عنوان کتاب پیداست. افرادی که در این داستانی نقش دارند، افرادی منزوی و گوشه گیر هستد و به دور از دنیای واقعی در اجتماع زندگی می کنند .رمان قشنگی ست که طنزی تلخ را بیان می کند.

رمان طنز مزرعه ی حیوانات

رمان مزرعه ی حیوانات از جورح اورول یکی از رمان بزرگ و برجسته ی دنیا ست که طنزی تلخ را به نمایش می گذارد. درون مایه ی اصلی این داستان، در باره ی زندگی حیواناتی اهلی ست که در یک مزرعه در کنار صاحب مزرعه زندگی می کنند ولی طی یک حرکت انقلابی سعی می کنند به منظور به دست آوردن آزادی بیشتر و در عین حال کار کمتر و استراحت بیشتر، صاحب مزرعه را از آنجا بیرون کنند و موفق هم می شوند ولی اتفاقلتی که بعد از این ماجرا برای آنها رقم می خورد، اتفاقات غمناکی هستند و طنزی تلخ را بیان می کنند که نشان سوء استفاده ی یک عده از افرادی ساده لوح و ابله را دارد. رمان قشنگی ست و یکی از پرفروش ترین و بزرگترین رمان های طنز معروف دنیا به حساب می آید و تاکنون به چندیدن زبان در سراسر دنیا ترجمه شده است.

دانلود pdf رمان طنز عزادارن بیل

رمان عزاداران بیل، طنزی تلخ همراه با غم و اندوه را برای شما به تصویر می کشد. این رمان شامل هشت داستان کوتاه است که نشان می دهد بی خردی، ساده اندیشی و طرز فکر ابلهانه ی مردم یک محله به نام بیل چطور می تواند زندگی افراد دیگر را نابود و تباه کند. یکی از داستان های این رمان، داستان گاو است که ممکن است بسیاری از شما دوستان عزیز این داستان را خوانده و یا فیلم آن را دیده باشید. داستان گاو، داستان زندگی مردی ست که تمام زندگی و هست و نیست وی به یک گاو بستگی دارد. ولی متاسفانه زمانی که خانه نیست گاو او می میرد و وی نمی تواند با این حقیقت تلخ کنار بیاید در ادامه ی داستان همسایگان وی تلاش می کنند تا با هم فکری یکدیگر چاره ای برای او بیندیشند که متاسفانه همین موضوع باعث نابودی او می شود. این رمان بی نظیر توسط غلام حسین ساعدی، نویسنده بزرگ و نامی کشورمان نوشته شده است.

کلام آخر

پیدا کردن دانلود pdf رمان طنز برجسته و برگزیده، چه ایرانی چه خارجی، کار سختی ست ولی در این مقاله تلاش کردیم شما خوانندگان عزیز را با چند نمونه ار بهترین رمان های طنز دنیا آشنا کنیم. امیدوارم از خواندن این مطلب لذت برده باشید.

این کتاب به صورت مقاله ای کوتاه بود و تمامی صفحات این pdf در قسمت بالا برای شما تایپ گردیده است

 • دانلود کتاب
 • آخرین کتاب های مشابه در دسته بندی دانلود کتاب رمان و کتاب داستان

  دانلود pdf کتاب و رمان های پلیسی
  تاریخ بروزرسانی : 2022-06-18 09:14:18
  نام نویسنده : جمعی از نویسندگان
  تعداد صفحهات رمان های پلیسی : نامشخص
  سایز کتاب رمان های پلیسی : متفاوت
  دانلود pdf رمان بغض هوس فاطمه جباری
  تاریخ بروزرسانی : 2022-06-12 12:14:34
  نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد
  دانلود pdf  رمان یاسمیناز مرتضی مودب پور
  تاریخ بروزرسانی : 2022-06-12 04:03:03
  نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد
  دانلود pdf  رمان مرد ماورائی  از  arefe. sajadi
  تاریخ بروزرسانی : 2022-06-11 09:42:58
  نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد
  دانلود pdf  رمان همزاد چهار نفره   از  آرمان کریمی
  تاریخ بروزرسانی : 2022-06-11 09:42:53
  نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد
  دانلود pdf  رمان تب داغ هوس  از نیلوفر قائمی فر
  تاریخ بروزرسانی : 2022-06-10 21:03:04
  نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد

  کتاب های پیشنهادی

  دانلود pdf رمان عاشقانه
  تاریخ بروزرسانی : 2021-12-21 09:02:21
  نام نویسنده : تعدادی از نویسندگان بزرگ
  سایز کتاب رمان عاشقانه : متفاوت
  نوع فایل دانلودی : کتاب های رایگان pdf و یا خرید فیزیکی موجود است
  دانلود pdf رمان ایرانی
  تاریخ بروزرسانی : 2021-12-21 09:02:15
  نام نویسنده : تعدادی از نویسندگان بزرگ
  سایز کتاب رمان ایرانی : متفاوت
  نوع فایل دانلودی : کتاب های رایگان pdf و یا خرید فیزیکی موجود است
  • کتاب های ویژه
  • جدیدترین ها
  • آخرین نظرات
  عشق به کتاب

  عشق به کتاب

  امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

  توضیحات

  توضیحات

  در حال ساخت

  تماس با ما

  تماس با ما

  از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید

  سوال امنیتی : خالق تمامی هستی و جهان چه کسی است ؟

  oooooooooooooooooooooooooops