دانلود pdf رمان عاشقانه
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
دانلود کتاب-->>> دانلود رایگان کتاب-->>> دانلود کتاب رمان و کتاب داستان-->>> دانلود pdf رمان عاشقانه

دانلود pdf رمان عاشقانه

 • نام کتاب : رمان عاشقانه
 • ژانر کتاب : دانلود کتاب رمان و کتاب داستان
 • نام نویسنده : تعدادی از نویسندگان بزرگ
 • انتشارات کتاب رمان عاشقانه : جمعی از منتشران
 • سایز کتاب رمان عاشقانه : متفاوت
 • نوع فایل دانلودی : کتاب های رایگان pdf و یا خرید فیزیکی موجود است
 • زبان کتاب : فارسی
 • تاریخ درج : 2021-12-19 22:54:29
 • تاریخ بروزرسانی : 2021-12-21 09:02:21
 • منتقد و ارسال شده به وسیله : یاشار ایوبی
 • امتیاز منتقد به رمان عاشقانه : 10

دانلود pdf رمان عاشقانه

از گذشته تا کنون، رمان های عاشقانه در هر دوره ای مخاطب خاص خود را داشته است و همواره از جمله رمان های پرفروش جهان به حساب می آید و بسیاری از نویسندگان بزرگ و معروف جهانی، این سبک داستان های عاشقانه را با مهارت بسیار زیادی به رشته ی تحریر درآورده اند. همه ی ما در یک دوره ی از زندگی خود خواستار خواندن و مطالعه ی این سبک از رمان های عاشقانه و رمانتیک بوده و هستیم. البته بعضی از رمان های عاشقانه به قدری زیبا و استادانه روایت و نوشته شده اند که در هر سنی اعم از کودک و نوجوان، پیر و جوان، مخاطب خود رادارند. در ادامه ی این مقاله می خواهیم شما را با چند نمونه از بهترین دانلود pdf رمان عاشقانه جهان آشنا کنیم. اگر خواهان مطالعه و دانلود این رمان ها هستید در ادامه ی این مقاله ما را همراهی کنید.

رمان عاشقانه من پیش از تو از جوجو مویز

رمان بسیار زیبای من پیش از تو از نویسنده ی محبوب و بزرگ آمریکایی " جوجو مویز" به عنوان یکی از بهترین رمان های عاشقانه ی جهان، شناخته شده است. شاید بسیاری از شما با این کتا آشنا باشید. این کتاب در واقع داستان زندگی دختر جوانی ست که در ابتدا در جستجوی شغلی ست که بتواند با درآمدی که به دست می آورد بتواند به خانواده ی خود کمک کند در این گیر و دار شغلی پیدا می کند که وظیفه ی او نگهداری از پسری فلج ( که البته در حادثه ای خاص این اتفاق برای او افتاده است) در خانواده ای بسیار مرفه می باشد. در ابتدا با سخت گیری ها و مشکلاتی رو به رو می شود و رفته رفته رابطه ی آن دو به رابطه ای عاشقانه مبدل می شود. داستان این کتاب به قدر زیباست که حتی فیلمی که بر اساس آن ساخته شده نیز یکی از بهترین فیلم های عاشقانه جهان شناخته شده است. اگر به دنبال دانلود pdf رمان عاشقانه هستید رمان " من پیش از تو" یکی از بهترین انتخاب ها برای شما خواهد بود.

رمان زیبای بلندی های بادگیر از امیلی برونته

رمان بسیار زیبای بلندی های بادگیر یکی از بهترین رمان های عاشقانه ی کلاسیک جهان است که توسط امیلی برونته نویسنده ی انگلیسی که در واقع تنها رمان وی محسوب می شود، روایت و نوشته شده است. امیلی برونته تنها با نوشتن این رمان، به چنان محبوبیتی دست یافت که هم اسم او و هم رمان بسیار زیبایش برای همیشه در یادها و خاطره ها جاودانه خواهد ماند. داستان این رمان داستان عشق سوزناک دو عاشق است که به خاطر زیر پا گذاشتن موانع اخلاقی با مشکلات بسیار زیادی در جامعه روبه رو می شوند و در نهایت این عشق نافرجام باعث نابودی هر دوی آنها می شود. رمان بسیار زیبایی ست. پیشنهاد می کنم که حتما این رمان بسیار زیبا را دانلود کرده و از مطالعه ی آن لذت ببرید.

دانلود pdf رمان عاشقانه دزیره

بی شک یکی از بهترین رمان های عاشقانه ی جهان رمان بسیار زیبای دزیره می باشد که تاکنون توجه بسیاری از مخطبان رمان های عاشقانه رو به خود جلب کرده است. رمان دزیره اثری بی نظیر و فوق العاده از ماری سلینکو می باشد که به صورت مجموعه ای از خاطرات نوشته شده است. خلاصه ی این داستان درباره ی زندگی عاشقانه ی ناپلئون بناپارت است. وی در این داستان عاشق زنی شده و با او قول و قرار ازدواج می گذارد و در نهایت با زن دیگری به غیر از معشوقه ی خود ازدواج می کند. رمانی بسیار جذاب و خواندنی ست. پیشنهاد من به شما دانلود و مطالعه ی این رمان بی نظیر است.

رمان عشق در زمان وبا

رمان بسیار زیبای عشق در زمان وبا یکی از آن رمان های عاشقانه است که خواننده را تا انتهای داستان درگیر خود می کند. این رمان بسیار زیبا اثر بزرگ و بسیار محبوب نویسنده ی مشهور آمریکای لاتین، گابریل گارسیل مارکز می باشد که تاکنون با نوشته هایش جزو بهترین نویسندگان جهان مطرح شده است. یکی از رمان های بسیار زیبای وی رمان صد سال تنهایی ست که با استقبال بسیار گسترده و بی نظیری از مخاطبان در سراسر دنیا روبه رو شد. عشق در زمان وبا نیز یکی دیگر از رمان های بی نظیر و فوق العاده ی وی می باشد که محبوبیت بسیار بالایی دارد. خلاصه این داستان درباره ی عشق سوزناک فرمینا و فلورنتینو که دو شخصیت اصلی این داستان هستند، می باشد که در ابتدا داستانی بسیار احساسی و رمانتیک می باشد و در ابتدا با رد و بدل کردن نامه های عاشقانه شروع می شود. ولی بعد از چندی فرمینا با این ذهنیت که این عشق نتیجه ی مطلوبی ندارد و تنها برگرفته از شور و شوق جوانی بوده است، به این رابطه خاتمه می دهد و با کسی ادواج می کند که ذره ای احساس به او ندارد. با این حال وقایع بسیار غیر منتظره ای برای او اتفاق می افتد که این داستان را بسیار جذاب و خواندنی می کند. رمان بسیار زیبایی ست. لذت کشف این داستان رمانتیک و عاشقانه را با خواندن این رمان زیبا به شما خوانندگان عزیز می سپارم.

دانلود pdf رمان عاشقانه دفتر خاطرات

رمان دفتر خاطرات در واقع یکی از رمان عاشقانه ی عصر معاصر است که توسط نیکولاس اسپارک نوشته شده است. این داستان در واقع خاطرات نوا والی ( شخصیت های اصلی داستان) را به زیبایی به تصویر می کشد. این دو در تعطیلات تابستانی با هم آشنا می شوند ولی وضعیت اقتصادی خانواده ی الی چندان خوب نیست بنابراین آنها مجبور به ترک محل کرده و از آنجا می روند. ولی با این وجود، نوا تمام تلاش خود را می کند که بعد از جدایی نیز از الی خبر بگیرد. از این رو سعی می کند با فرستادن نامه، از او خبر بگیرد که در نهایت با شکست رو به می شود چرا که هیچ جوابی از جانب الی دریافت نمی کند. برای کسانی که به دنبال مطالعه ی رمان های عاشقانه هستند یکی ار بهترین ها می تواند به حساب آید. البته لازم به ذکر است که فیلم این داستان زیبا نیز در سال 2004 تهیه و ساخته شده است.

رمان غرور و تعصب

رمان بسیار زیبای غرور و تعصب از نویسنده ی بزرگ آمریکایی، جین آستین می باشد که جالب است بدانید ، وی در سن 21 سالگی این رمان بی نظیر را نوشته است. خلاصه ی این داستان زندگی خانواده ی بنت می باشد که دارای پنج دختر می باشند و در همسایگی خود با دو نجیب زاده که یکی از آنها ( آقای دارسی) به طرز فوق العاده ای اجتماعی و خوش صحبت است آشنا می شند که آقای دارسی به سرعت جای خود را در خانواده ی بنت پیدا می کند و عاشق جین، یکی از دخترهای این خانواده می شود. ولی این که ماجرای نجیب زاده ی دیگر( آقای بنگلی) چگونه پیش می رود را به ذهن کنجکاو شما خواننده ی عزیز می سپارم که با دانلود و مطالعه ی این داستان زیبا ، تمامی ماجراهایی که در این داستان رخ می دهد را کشف کنید.

دانلود رمان گرگ و میش

ممکن است بسیاری از شماها با اسم این رمان
آشنایی داشته باشید چرا که این رمان بیشتر از این که نسخه ی ادبی معروفی
داشته باشد بیشتر محبوبیت خود را از طریق فیلم بسیار مهیج گرگ و میش، به
دست آورده است. ولی جالب است بدانید این داستان در واقع یک مجموعه ی چهار
جلدی از رمان های عاشقانه و رمانتیک است. در این رمان شخصیت اصلی این
داستان، پسری ست که در واقع خون آشام است که البته به جز خانواده ی وی (که
همگی خون آشام هستند) کسی از این موضوع خبر ندارد. بسیار عادی در بین مردم
زندگی می کنند، ولی در این بین علی رغم خواست خود، عاشق یک دختر معمولی می
شود و سرانجام این عشق ماجراهای جالبی را در پی خواهد داشت. رمان بسیار
زیبایی ست.

رمان عاشقانه عقل و احساس

اکنون نیز می خواهم شما را بایکی دیگر از شاهکار های ادبی جین آستین این نویسنده ی بزرگ و محبوب و مردمی آشنا کنم . بله ، رمان عقل و احساس نیز یکی از رمان های عاشقانه و بی نظیر جین آستین می باشد که مانند دیگر آثار وی با استقبال بی نظیری از مخاطبان در سراسر دنیا رو به رو شد. خلاصه ی این رمان، داستان زندگی دو خواهر با نام های الینور و ماریان می باشد که هر کدام به نوعی با ماجراهای عاشقانه ای که در این داستان اتفاق می افتد و بعضی از قسمت های رمانتیک داستان که بسیار احساسی ،دردناک و غم انگیز که حاصل دل شکستگی است، رو به رو می شوند. این رمان به قدری زیبا بوده است که چندی بعد فیلم ان نیز ساخته شد و بر روی صحنه ی نمایش رفته است. رمان بی نهایت تاثیرگذار و زیبایی ست که توجه خواننده را تا انتهای داستان به خود جلب می کند.

رمان عاشقانه آنا کارنینا

ممکن است بسیاری از شما دوستان عزیز با اسم این رمان عاشقانه آشنا باشید این اثر ادبی بزرگ نوشته نویسنده بزرگ جهانی لیو تولستوی می باشد که درون مایه ی اصلی داستان عشق و خیانت است. زنی که علی رغم عشقی که به شوهر خود دارد عاشق و دلباخته ی مرد دیگری می شود و در نهایت از جامعه طرد شده و پایان ناخوشایندی برای او اتفاق می افتد. رمان بسیار زیبایی ست که تمامی قسمت های ان استادانه و با مهارت خاصی نوشته شده است. جالب است بدانید که فیلم این شاهکار ادبی بزرگ نیز ساخته شده و بر روی پرده ی سینما به نمایش گذاشته شده است و با استقبال بی نظیری از مخاطبین رو به رو شده است.

دانلود رمان احتمال عشق در نگاه اول

رمان عشق در نگاه اول همانطور که از اسم آن پیداست، یکی از آن رمان های ماجراجویانه و عاشقانه ای ست که خواننده را تا انتهای داستان رها نمی کند. این رمان زیبا شاهکار ادبی جنیفر ای اسمیت می باشد. خلاصه ی این رمان، داستان زندگی دختری به نام هدلی ست که پدر و مادرش از هم جدا شده اند و او بعد از چندی به مراسم ازدواج پدر خود دعوت می شود که با وجود بی علاقه گی و بی میلی فراوان برای مشارکت در این مراسم ازدواج، راهی سفر به لندن می شود ولی سرنوشت جوری برای او رقم می خورد که این بی میلی و بی علاقه گی در نهایت منجر به آشنایی تصادفی او با فردی به نام الیور که به صورت کاملا اتفاقی با او همسفر است و اونیز راهی لندن است،می شود و داستان عاشقانه ی این دو با عشق در یک نگاه در هواپیما شکل می گیرد و ماجراهای هیجان انگیزی را به همراه دارد. رمان بسیار جذابی ست که خواندن آن را به شما دوستان عزیز خواننده پیشنهاد می کنم.

رمان کنت مونت کریستو

رمان بسیار زیبا و جذاب کنت مونت کریستو از نویسنده بسیار محبوب و مشهور جهانی، الکساندر دوما می باشد که دارای درون مایه عاشقانه و در عین بسیار جذاب و گیرایی است. این رمان، داستانی مسافری مرموز است که به طرز عجیبی مرفه و ثروتمند می باشد و همه متعجب هستند از اینکه او چنین ثروتی را از کجا به دست آورده است. این مسافر مرموز توسط دوست خاین خود به سال ها حبس متهم می شود و به زندان می افتد. در زندان با پیرمردی مرموز آشنا می شود و برای رهایی از درد خیانت و تنهایی با او هم صحبت می شود. در نهایت پیرمرد یک روز قبل از پایان عمرش آدرس نقشه ی گنج را به او می دهد. وی نیز به هر زحمتی شده این نقشه را پیدا می کند و غیره. ادامه ی داستان بسیار زیبای کنت مونت کریستو با دانلود این رمان زیبا مطالعه و کشف کنید.

سخن پایانی

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتم تا نمونه هایی از بهترین و برگزیده ترین دانلود pdf رمان عاشقانه ی جهان که بسیار پرفروش بوده اند و جزو رمان های برتر دنیا محسوب می شوند، را به شما معرفی کنم. در کنار آن سعی کرده ام شما را با معروف ترین و مشهورترین نویسندگان بزرگ جهانی که خالق این آثار ادبی بزرگ بوده اند، نیز آشنا کنم. امیدوارم با دانلود و مطالعه ی این رمان های خواندنی، گیرا و جذاب لذت ببرید. موفق و موید باشید.

این کتاب به صورت مقاله ای کوتاه بود و تمامی صفحات این pdf در قسمت بالا برای شما تایپ گردیده است

آخرین کتاب های مشابه در دسته بندی دانلود کتاب رمان و کتاب داستان

دانلود pdf کتاب و رمان های پلیسی
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-18 09:14:18
نام نویسنده : جمعی از نویسندگان
تعداد صفحهات رمان های پلیسی : نامشخص
سایز کتاب رمان های پلیسی : متفاوت
دانلود pdf رمان بغض هوس فاطمه جباری
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-12 12:14:34
نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد
دانلود pdf  رمان یاسمیناز مرتضی مودب پور
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-12 04:03:03
نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد
دانلود pdf  رمان مرد ماورائی  از  arefe. sajadi
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-11 09:42:58
نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد
دانلود pdf  رمان همزاد چهار نفره   از  آرمان کریمی
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-11 09:42:53
نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد
دانلود pdf  رمان تب داغ هوس  از نیلوفر قائمی فر
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-10 21:03:04
نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد

کتاب های پیشنهادی

دانلود pdf رمان تخیلی
تاریخ بروزرسانی : 2021-12-21 09:02:24
نام نویسنده : تعدادی از نویسندگان بزرگ
سایز کتاب رمان تخیلی : متفاوت
نوع فایل دانلودی : کتاب های رایگان pdf و یا خرید فیزیکی موجود است
دانلود pdf رمان طنز
تاریخ بروزرسانی : 2021-12-21 09:02:19
نام نویسنده : تعدادی از نویسندگان بزرگ
سایز کتاب رمان طنز : متفاوت
نوع فایل دانلودی : کتاب های رایگان pdf و یا خرید فیزیکی موجود است
 • کتاب های ویژه
 • جدیدترین ها
 • آخرین نظرات
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید

سوال امنیتی : رنگ خون چه رنگی میباشد

oooooooooooooooooooooooooops