دانلود pdf رمان تخیلی
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
دانلود کتاب-->>> دانلود رایگان کتاب-->>> دانلود کتاب رمان و کتاب داستان-->>> دانلود pdf رمان تخیلی

دانلود pdf رمان تخیلی

 • نام کتاب : رمان تخیلی
 • ژانر کتاب : دانلود کتاب رمان و کتاب داستان
 • نام نویسنده : تعدادی از نویسندگان بزرگ
 • انتشارات کتاب رمان تخیلی : جمعی از منتشران
 • سایز کتاب رمان تخیلی : متفاوت
 • نوع فایل دانلودی : کتاب های رایگان pdf و یا خرید فیزیکی موجود است
 • زبان کتاب : فارسی
 • تاریخ درج : 2021-12-19 22:16:30
 • تاریخ بروزرسانی : 2021-12-21 09:02:24
 • منتقد و ارسال شده به وسیله : یاشار ایوبی
 • امتیاز منتقد به رمان تخیلی : 10

دانلود pdf رمان تخیلی

از گذشته تاکنون، همواره رمان های تخیلی و فانتزی، مخاطبان خاص خود را در سنین مختلف, اعم از نوجوان، جوان و پیر داشته است. رمان هایی که دارای درون مایه ای تخیلی و به دور از دنیای واقعی هستند و برای تهیه و نوشتن آنها تلاش فراوانی شده است. فیلم های بسیار زیادی هم که بر اساس این داستان ها نوشته شده هم به همین صورت است. در ادامه می خواهیم شما را با نمونه ای چند از بهترین دانلود pdf رمان تخیلی و بزرگترین رمان های تخیلی دنیا آشنا کنیم. رمان هایی که تاکنون فروش بسیار زیادی داشته اند و بسیار شناخته شده هستند.

دانلود pdf رمان تخیلی رمان هری پاتر

بی شک همه ی شما عزیزان با کتاب و فیلم بسیار زیبا و هیجان انگیز هری پاتر آشنا هستید. در واقع هری پاتر یک مجموعه ی بسیار بزرگ از هفت رمان تخیلی اصلی ست که بسیار زیبا و هنرمندانه در قسمت های مختلف نوشته شده است. این رمان تخیلی نوشته نویسنده بسیار محبوب و بزرگ بریتانیایی، جی کی رولینگ، می باشد که با انتشار این مجموعه رمان تخیلی به چنان شهرت فرایی دست یافت که همیشه در کل تاریخ خواهد درخشید. جالب است بدانید که وی در ابتدا برای چاپ این مجموعه داستان به مشکل برخورد ولی دست از تلاش بر نداشت و با تلاش بی وقفه ای و وقت بسیار زیادی که گذاشت بالاخره موفق به چاپ این کتاب شد. در ابتدا منتقدین با فضای تیره و تار این کتاب مخالفت کردند ولی در این داستان چنان هنرمندانه همه چیز در کنار هم قرار گرفته که انتقاد این افراد نیز تاثیری در محبوبیت این کتاب نداشت. خلاصه این داستان، زندگی پسرکی به نام هری پاتر است که در مدرسه  جادوگران در کنار دوستان دیگر خود که هر کدام ویژگی خارق العا ده ای دارد، تحصیل می کند. تمام هدف او، نابودی و از بین بردن جادوگر سیاه، ولدرمورت می باشد که قصد دارد تمام انسان های بی جادو را نابود کند و جادوگران را به سلطه ی خود در آورد. جالب است بدانید این مجموعه داستانی به 83 زبان در سراسر دنیا ترجمه شده است و تاکنون فروش بی نظیری داشته است.

دانلود pdf رمان تخیلی شازده کوچولو

رمان تخیلی بسیار زیبا و کوتاه شازده کوچولو از نویسنده ی بزرگ فرانسوی، آنتوان دوسنت اگزوپری ، داستانی کوتاه، فانتزی و بسیار تاثیر گذار است. این کتاب به زبان فرانسه می باشد و توسط محمد جواد کمالی به فارسی ترجمه شده است. خلاصه ی این داستان درباره ی پسرکی ست که در سیاره ی کوچک خود در کنار دو آتشفشان خاموش و یک گل زندگی می کند. وی در سیاره ی خود که بی 612 نام دارد عاشق تنها گل موجود در این سیاره می شود ولی به محض اینکه می خواهد احساس خود را به گل بیان کند با رفتار غرور آمیز گل رو به رو می شود از این رو تصمیم می گیرد سیاره ی کوچک خود را ترک گفته و به سفری طولانی پا بگذارد. در طول این سفر بعد از گذشتن از شش سیاره که هر کدام بیان گر شخصییت های مختلفی هستند، نهایتا به زمین یعنی سیاره ی هفتم می رسد. در انجا با خلبانی آشنا می شود که هواپیمایش سقوط کرده و در پی تعمیر آن است. ولی کم کم متوجه می شود که آدم های روی زمین هم احساس تنهایی می کنند. رمان تخیلی بی نظیری ست و تاکنون به زبان های بسیار زیادی در سر تا سر دنیا ترجمه شده است و جزو کتاب های بسیار پرفروش جهان می باشد.

دانلود pdf رمان تخیلی مریخی

رمان مریخی در واقع شاهکار ادبی نویسنده ی بزرگ، اندی ویر می باشد که با استقبال بی نظیری از طرفداران خود رو به رو شد. داستان این کتاب در باره یک فضانورد است که به سیاره ی مریخ فرستاده شده است و در آنجا گیر افتاده است. این رمان تخیلی چگونگی انجام این ماموریت نامکن و مشکلاتی که برای این فضانورد اعم از پیدا کردن غذا، پیدا کردن را ههای ارتباطی با زمین و تلاشی که برای زنده ماندن می کند، بر روی این سیاره ی مرموز را به تصویر می کشد. داستان بسیار زیبایی ست که چندی بعد از انتشار آن، فیلم آن نیز ساخته شده و بر روی پرده ی نمایش رفته است.

دانلود pdf رمان تخیلی مسخ

می توان گفت رمان مسخ سبک جدیدی از نوشتن را ارایه می دهدو این رمان به قلم کافکا نویسنده ی بزرگ جهانی نوشته شده است و برای اولین بار توسط صادق هدایت به فارسی ترجمه شده است. ترجمه های دیگری هم از این رمان تخیلی در بازار موجود می باشد. ولی اولین و اصلی ترین ترجمه مربوط به صادق هدایت در سال 1329 می باشد. این رمان داستان زندگی جوانی به نام گرگور است که یک روز صبح که از خواب برمی خیزد متوجه می شود که تبدیل به یکی حشره ی زشت شده است. در این رمان در واقع نوعی از خود بیگانگی به تصویر کشیده شده است.  رمان بسیار خواندنی و گیرایی ست و با اینکه سبک آن در مقایسه با رمان های دیگر متفاوت است ولی همین ویژگی آن باعث می شود که خواننده تا انتهای داستان در خود فرو ببرد. دانلود و مطالعه ی این رمان بی نظیر را به شما دوستان عزیز توصیه می کنم.

کلام پایانی

در دنیای کنونی با پیشرفت علم و فناوری و ساخت ابزار هایی که در گذشته در ذهن مردم رویایی بیش نبود، بیشتر انسان ها را به سمت فیلم های تخیلی و به دنبال آن رمان های تخیلی که بسیاری از فیلم ها از آنها اقتباس گرفته شده است، می کشاند. هر چند نوشتن این کتاب ها نیازمند ذهنی فعال و سازنده است که بتواند وقایعی خارج از دنیای اطراف را به زیبایی به تصویر بکشد و آنچنان جذاب باشد که تمام توجه خواننده را به سمت خود بکشاند. بالطبع فیلم هایی هم که بر اساس این رمان ها ساخته می شوند فیلم هایی هستند که با زحمت و تلاش بسیار فراوانی برای ساخت صحنه های تخیلی مواجه شدند. دانلود pdf رمان تخیلی که در این مقاله به شما معرفی کردم، از برگزیده ترین و برجسته ترین رمان های تخیلی جهانی به شمار می روند. امیدوارم از مطالعه ی این مقاله لذت برده باشید.
موفق و موید باشید.

این کتاب به صورت مقاله ای کوتاه بود و تمامی صفحات این pdf در قسمت بالا برای شما تایپ گردیده است

آخرین کتاب های مشابه در دسته بندی دانلود کتاب رمان و کتاب داستان

دانلود pdf کتاب و رمان های پلیسی
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-18 09:14:18
نام نویسنده : جمعی از نویسندگان
تعداد صفحهات رمان های پلیسی : نامشخص
سایز کتاب رمان های پلیسی : متفاوت
دانلود pdf رمان بغض هوس فاطمه جباری
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-12 12:14:34
نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد
دانلود pdf  رمان یاسمیناز مرتضی مودب پور
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-12 04:03:03
نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد
دانلود pdf  رمان مرد ماورائی  از  arefe. sajadi
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-11 09:42:58
نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد
دانلود pdf  رمان همزاد چهار نفره   از  آرمان کریمی
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-11 09:42:53
نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد
دانلود pdf  رمان تب داغ هوس  از نیلوفر قائمی فر
تاریخ بروزرسانی : 2022-06-10 21:03:04
نوع فایل دانلودی : فایل pdf و یا zip شده میباشد

کتاب های پیشنهادی

دانلود pdf رمان عاشقانه
تاریخ بروزرسانی : 2021-12-21 09:02:21
نام نویسنده : تعدادی از نویسندگان بزرگ
سایز کتاب رمان عاشقانه : متفاوت
نوع فایل دانلودی : کتاب های رایگان pdf و یا خرید فیزیکی موجود است
 • کتاب های ویژه
 • جدیدترین ها
 • آخرین نظرات
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید

سوال امنیتی : رنگ خون چه رنگی میباشد

oooooooooooooooooooooooooops