";
دانلود pdf کتاب آموزش موسیقی _ آیا فرزند شما به موسیقی علاقمند است ؟ رایگان
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
دانلود کتاب-->>> دانلود رایگان کتاب-->>> دانلود کتاب رمان و کتاب داستان-->>> دانلود pdf کتاب آموزش موسیقی _ آیا فرزند شما به موسیقی علاقمند است ؟ رایگان

دانلود pdf کتاب آموزش موسیقی _ آیا فرزند شما به موسیقی علاقمند است ؟ رایگان

  • نام کتاب : آموزش موسیقی _ آیا فرزند شما به موسیقی علاقمند است ؟
  • ژانر کتاب : دانلود کتاب رمان و کتاب داستان
  • نوع فایل دانلودی : فایل pdf است
  • زبان کتاب : فارسی
  • تاریخ درج : 2019-02-10 00:00:00
  • منتقد و ارسال شده به وسیله : یاشار ایوبی
  • امتیاز منتقد به آموزش موسیقی _ آیا فرزند شما به موسیقی علاقمند است ؟ : 7

درود به وب سایت سایت کتاب خوش آمدید
امروز برای شما دانلود pdf کتاب آموزش موسیقی _ آیا فرزند شما به موسیقی علاقمند است ؟ رو در سایت تهیه کردیم pdf کتاب آموزش موسیقی _ آیا فرزند شما به موسیقی علاقمند است ؟ یکی از pdf کتاب های تاثیر گذار و با محتوای سایت ماست pdf کتاب آموزش موسیقی _ آیا فرزند شما به موسیقی علاقمند است ؟ در بخش برای دانلود گذاشتیم
آموزش موسیقی _ آیا فرزند شما به موسیقی علاقمند است ؟

بدون تردید همه ما انسان ها به موسیقی علاقه داریم. بخصوص هنگام نوجوانی علاقه فطری برای یادگیری موسیقی بیشتر در درون ما جلوه می کند. بسیاری از پدران و مادران که در دوران کودکی و نوجوانی توفیق یادگرفتن یکی از شاخه های هنر موسیقی را نداشته اند، هم اکنون با علاقه به موسیقی گوش می دهند و در عوض سعی می کنند تا فرزندان خود را از فراگیری این هنر روح نواز محروم نکنند.
کدام ساز ؟ اولین سؤال برای هنرآموز یا والدین او این است که کدام ساز را آموزش ببیند.کارشناسان آموزش موسیقی معتقد هستند که:
“نوع ساز به هیچ وجه مهم نیست، نباید انتظار داشته باشید که فرزند شما همانند فلان موسیقی دان مهارت ساز زدن پیدا کرده و الگوهای قدیمی را دنبال کند. مهم آن است که فرزند شما بتواند با ساز انتخابی ارتباط برقرار کند و بتواند نوآوری هایی در نواختن یا استفاده از ساز داشته باشد.”
امروزه اغلب کودکان با سازهایی مانند ویلن، ریکوردر و یا پیانو در شاخه غربی و با سازهایی چون سه تار و سنتور در شاخه ایرانی کار را آغاز می کنند. اما نکته مهم آن است که بتوان در مدت فراگیری، تشخیص داد که آیا کودک با ساز خود ارتباط لازم را برقرار کرده یا خیر؟ اگر کودک شما بی صبرانه منتظر فرا رسیدن زمان کلاس خود می شود و یا اغلب با ساز خود خلوت می کند شک نکنید که انتخاب درستی انجام داده اید.
مشخص کردن علاقه فرزند آموزش پیانو هنگامی آغاز می شود که کودک به ساز تسلط نسبی داشته باشد. برای پیدا کردن اینکه فرزند شما به چه سازی علاقه دارد و یا از چه سبک موسیقی بیشتر لذت می برد، بکار بردن پیشنهادهای زیر می تواند مفید واقع شود :
۱- امکان گوش دادن و مشاهده نحوه نواختن انواع سازهای ممکن را ـ بدون آنکه او متوجه شود شما هدف خاصی را دنبال می کنید ـ برای او فراهم نمایید.
۲- هنگامی که با هم از رادیو ضبط به موسیقی گوش می دهید و یا به کنسرت رفته اید راجع به سبک موسیقی ـ (کلاسیک، اصیل، پاپ و …) ـ با او صحبت کنید.
۳- فقط به فکر انتخاب ساز نباشید، موارد دیگری نیز مهم است. بعنوان مثال هنرجویان کودک گیتار بیس به مراتب کمتر از هنرجویان کودک فلوت یا ریکوردر هستند. ممکن است با فرستادن فرزند خود به کلاس گیتار بیس ـ که به احتمال زیاد خلوت است ـ ذوق موسیقی در او کمرنگ شود حال آنکه اگر به کلاس فلوت فرستاده می شد به علت شرکت بیشتر هم سن و سال های او، علاقه به موسیقی در او متبلورتر می گشت.
۴- قبل از قول دادن به کودک که فلان ساز را برایش خواهید خرید از قیمت آن مطلع شوید تا با بودجه شما هماهنگی داشته باشد.
۵- به احتمال زیاد فرزند شما در اوایل کار از دشوار بودن یادگیری شکایت خواهد کرد، توجهی نکنید و تنها سعی کنید او را تشویق به یادگیری کنید.
۶- تجربه نشان داده است که سازهایی مانند ریکوردر یا پیانو برای شروع کار کودکان مناسب تر هستند و برعکس سازهای مضرابی یا آرشه ای دشوار تر، لذا جز در موارد خاص سعی نکنید که این قانون را زیر پا بگذارید. پس از چند سال تمرین و آشنایی با موسیقی فرزند شما می تواند ساز اصلی خود را انتخاب کند.
۷- علاوه بر همه موارد بالا باید دقت کنید که آیا در منزل خود فضای نگهداری ساز را دارید یا خیر؟ و اینکه سر و صدایی که این ساز ایجاد خواهد کرد آیا ممکن است مزاحم زندگی دیگران شود؟ همین موضوع می تواند مانع تمرین و پیشرفت فرزند شما شود.
آیا فرزند شما آماده فراگیری موسیقی است؟ آموزش موسیقی از حدود شش سالگی با سازهای کوچکتر از سایز معمول آغاز می شود. بسیاری از اساتید موسیقی معتقد هستند که اگر فرزند خود را زودتر از آنچه لازم است به کلاس های موسیقی بفرستید ممکن است استعداد موسیقی آنها را برای همیشه کور کنید. کودک ممکن است در صورت برخورد با دشواری های فراگیری ساز ناامید شود و اعتماد به نفس خود را برای مدت زیادی از دست دهد. این امر می تواند برای او در سایر زمینه های زندگی از جمله مدرسه نیز مضر باشد. بسیاری از کودکانی که در سنین زیر ۸ سال به کلاس های آموزش موسیقی جدی فرستاده می شوند دچار چنین مشکلاتی خواهند شد:

۱- اگر از زیر ۸ سال می خواهید موسیقی را وارد زندگی فرزند خود بکنید، فلوت ریکوردر بهترین انتخاب است. تجربه نشان داده است از زمانی که کودک انگشتان خود را با اختیار به حرکت در می آورد، می تواند هنرآموز فلوت باشد.

۲- برعکس مورد اول پیانو را باید زمانی شروع کرد که کودک حداقل بتواند در حالت ایستاده به کلاویه ها تسلط نسبی داشته باشد و قدرت فیزیکی آن برای فشار دادن کلاویه ها کافی باشد.

۳- نواختن سازهای زهی از خانواده ویلن معمولاً از سن شش سالگی زودتر شروع نمی شود، ضمن اینکه یقیناً باید با سازهایی در ابعاد کوچک تر مثل یک هشتم یا یک چهارم آموزش را آغاز کرد.

۴- نواختن سازهای بادی معمولاً هنگامی شروع می شود که دندان های اصلی کودک رشد کرده باشند و کودک قدرت کافی برای دمیدن در ساز را دارا باشد. همچنین چون این سازها کمتر در ابعاد کوچکتر موجود هستند باید دقت کرد که آیا وضعیت فیزیکی کودک توانایی اجرای ساز را دارد یا خیر.

۵- سازهای مضرابی مانند سه تار، گیتار و … که در ابعاد کوچکتر هم وجود دارند برای کودکان زیر ۸ سال توصیه نمی شوند.

۶- نکته بسیار مهم آنکه فراگیری مهارت های آوازی برای کودکان و نوجوانان بصورت جدی برای سنین پایین ۱۵ سال توصیه نمی شود. اما کلاس های آوازخوانی دست جمعی از سن سه سالگی با عث رشد علاقه آنها به موسیقی خواهد شد.

۷- برای دریافت نتیجه بهتر، کودک خود را در کلاس های عمومی ثبت نام کنید.
نی نی بان

بخش های دیگه سایت ما مثل دانلود آهنگ ما مراجعه کنید سعی ما سریع تر کردن سرعت دانلود خواهد بود
حتما نظرات خود را برای pdf کتاب سایت ما قرار بدید

  • کتاب های ویژه
  • جدیدترین ها
  • آخرین نظرات
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید

سوال امنیتی : رنگ خورشید چه رنگی میباشد